top of page
bee-pollinates-lavender-flowers-plant-decay-with-insects (1).jpg

תמר רפואה אלטרנטיבית

אסטרטגיה בריאות טבעית בתחום רפואה משלימה המצליחה בריפוי מחלות עם תוצאות מצוינות ללא תופעות לוואי

עיסוי שיקומי לטיפל בכאבים

יתרונות עיסוי רפואי

עיסוי רפואי הוא טיפול של פעולות עם רקמות רכות הגוף במטרה להקל על הכאב, להפחית דלקת ולשפר את הבריאות הכללית. לפי מחקרים מדעיים שבדקו את היתרונות של עיסוי רפואי לכאבי גב, פריצות דיסק ועיסוי שיקומי

כאב גב. עיסוי רפואי הוכח כיעיל בהפחתת כאבי גב תחתון כרוניים. 
מחקר שפורסם ב-Annals of Internal Medicine מצא שטיפול בעיסוי רפואי מפחית משמעותית את כאבי הגב ומשפר את התפקוד יום יומי אצל אנשים עם כאבי גב תחתון כרוניים.

פריצת דיסק: עיסוי רפואי מהווה טיפול יעיל לאנשים עם פריצת דיסק. 
מחקר שפורסם בכתב העת Journal of Manipulative and Physiological Therapy מצא שטיפול בעיסוי מפחית משמעותי את הכאב  אצל אנשים עם פריצת דיסק מותני.

עיסוי שיקומי: ניתן להשתמש בעיסוי רפואי כחלק מתוכנית שיקום אצל לאנשים לאחר ניתוחים אורתופדיים או מפציעות. מחקר שפורסם בכתב העת Journal of Bodywork and Movement Therapies מצא שטיפול במסאז רפואי משפר את טווחי התנועה ומפחית את הכאב אצל אנשים המשתקמים לאחר ניתוח אורתופדי.

עיסוי רפואי מהווה טיפול שיקומי יעיל, לאנשים הסובלים מכאבי גב, פריצות דיסק, ניתוחים ופציעות, מצבים שגורמים לכאב או אי נוחות. 

איך טיפול טבעי בעיסוי משכך כאבים?

1

תהליך שיכוך הכאב בגוף מתרחש עקב החלפת תאים ישנים וחולים בתאים חדשים ובריאים. עיסוי רפואי שמשפר את מחזור הדם וחילוף החומרים, מקדם תהליכי בניה וחידוש תאים. עוזר לגוף לבנות רקמות חדשות ובכך מקל על כאבים. 

2

תהליך שיכוך הכאב מבוסס שחרור הורמונים משככי כאבים טבעיים. אבל מצבי לחץ נפשי וסטרב, יוצרים שינוים הורמונליים בגוף ומעכבים ריפוי ושיכוך כאבים. עיסוי רפואי שמרגיע את מערכת העצבים ומחזיר את מערכת ההורמונלית לתפקוד רגיל, מקדם תהליך הריפוי ושיכוך כאבים.

3

עיסוי רפואי משפר את מחזור הדם המפזר את הרכיבים החיוניים לגוף ומפנה את הפסולת הרעילה. ובכך מנוע התפתחות דלקות במפרקים והרס רקמת הסחוס.

איך עיסוי עוזר לכאבי גב? 

כאבי גב הם תופעה נפוצה, אשר פוגעת ב80% האוכלוסייה ועלולה לתקוף בעוצמה כך רבה עד שהיא משבשת את התפקוד היומי.

משנה לשנה הרפואה מתקדמת. לכן אם בעבר לסובלים מכאבי גב ההמלצה הייתה לנוח ולהימנע מתנועה, היום אנחנו יודעים שזו עצה מזיקה. חוסר בפעילות גופנית ושכיבה ממושכת  הם דווקא גורמים הבולטים המובילים להתפתחות כאבים.

כאבי גב: סיבות תסמינים פתרונות

הסיבות לכאבי גב תחתון יכולים להיות ספציפיים עם המקור ברור לכאבים כמו פציעה, שבר, דלקת ופריצת דיסק.

לפי נתונים היסטוריים כי-85% מתלונות לכאבי גב תחתון אובחנו כלא ספציפיים עם סיבה לכאב לא ברור.

 

לרוב הסיבה לכאבי גב תחתון הוא אורח חיים לא בריא.

כאשר תזונה לא נכונה שעשירה בתוספים כימיים, יוצרת עודפי פסולת רעילה, כמו חומצת אורית, המצטברת ברקמות הגוף כולל מפרקים וגורמת להתפתחות כאבים ודלקות- גאוט למשל.

 

1. בעיות מכניות בעמוד השדרה

פציעות, שברים, דלקות ופריצת דיסק

 

2. חולשת השרירים

סיבה נוספת לכאבי גב היא חוסר בפעילות גופנית מובילה לחולשת שרירי השלד שאינה מחזיקים את החוליות בצורה מיטבית. כתוצאה  כל עומס יתר על הגב והשלד גורם לכאבים.

 

3. מחלות קשות שגרומות לשינויים הורמונליים

הדוגמה הבולטת לכאבי גב תחתון המופיע בעקבות התפתות מחלה הוא סרטן, אשר גורם לכאבי גב תחתון.

 

4. סיבות פסיכולוגיות

 

מתח נפשי. סטרס הוא אויב וסיבת כאבים בלתי נירא שיוצר שינויים הורמונליים בגוף ופוגע במחזור הדם ובחילוף החומרים. מעקב תהליכי חידוש תאים(ריפוי) וניקוי רעלים. מהווה סיבה לכאבים ממושכים שמקורם אינו ברור.

סיבה לכאבי גב תחתון עליון
תסמיני כאבי גב עליון תחתון

מדובר בכאב מותני המופיע בגב התחתון בין קו הצלעות והעכוז, ולעיתים קרובות הכאב מקרין לאגן, לירך ולרגל התחתונה. כאב מאופיין בהגבלה של תנועות כפיפה וסיבוביות.

התסמינים של כאבים הם תחושה של שריר תפוס, שריפה ודקירה. הכאב יכול להיות חד או עמום עם העוצמה מקלה עד קשה שמפריע לעמוד או ללכת.

התסמינים עשויים להופיע באופן פתאומי כתוצאה מאמץ פיזי או להתפתח בהדרגה.

כאבי גב  המופיעים בסוף היום או לאחר ישיבה ממושכת  מקרינים לרוב לרגליים, גורמים לכאבים בעצם הזנב, במפרק הירך ומקשים על ההליכה.

כאבי גב  המופיעים בסוף היום או לאחר ישיבה ממושכת מקרינים לרוב לרגליים, גורמים לכאבים בעצם הזנב, במפרק הירך ומקשים על ההליכה.

טיפול רפואה מערבית בכאבים 

במקרים בהם מקור הכאב אינו ברור, הטיפול המקובל הוא תרופות ומשחות משככות כאבים, תרופות אנטי דלקתיות ומרפי שרירים.

במקרים עם אבחנה ברורה לסיבת הכאב, כמו שבר, פציעה, פריצת דיסק הטיפול בכאבי גב הוא התערבות כירורגית וניתוחים.

פתרון אלטרנטיבי לכאבי גב 

1. אחד מהפתרונות הנפוצים והיעילים לטיפול בכאבי גב הם סיוגי עיסוי שונים כמו כירופרקטיקה, אוסטאופתיה, עיסוי רפואי, עיסוי תאילנדי רקמות עמוק ועוד. עיסוי רפואי מפיג מתחים נפשיים ומאזן את המערכת ההורמונאלית. משפר את מחזור הדם, חילוף החומרים ומקדם תהליכי הריפוי.

2. פעילות גופנית פתרון מצוין לשיכוך הכאבים. תרגילי פיזיותרפיה או פעילות ספורט ממוקדת חיזוק וגמישות השרירים מחזקת את שרירי הגוף, מעניק גמישות למפרקים, משפרת חילוף החומרים ומעודדת שחרור הורמונים משככי כאבים טבעיים.

3. תמר מטפלת אלטרנטיבית בונה תכנית מותאמת אישית עם תפריט תזונה נכונה לאיזון הורמונלי, חיזוק מערכת החיסון, ניקוי רעלים ועידוד תהליכי הריפוי הטבעי.

עיסוי רפואי ראש גב צוואר באזור המרכז ראש העין פתח תקווה ראיאל שרון
composition-self-care-things-salt-towel-spices-candles-purple-background_edited.jpg

נטורופתיה ריפוי מחלות באמצעות תזונה

כאבי גב ומפרקים

כאבי גב, כאבי מפרקים, פיברומיאלגיה

טחורים

טחורים עצירות כאבי בטן

כאבי בטן

כאבי בטן כרוניים, כאבי בטן ילדים, חיידק הליקובקטר

מחלות עור

הרפס, פסוריאזיס, אקנה, אקזמה, גירודי עור ודלקת עור

סרטן

טיפול טבעי בסרטן השד, סרטן ערמונית, מעי הגס, לבלב

לחץ נפשי חרדות ודיכאון

שחרור לחץ נפשי, טיפול בחרדה ודיכאון בדרך טבעית ללא תרופות

מחלות מטבוליות

סוכרת, לחץ דם גבוה, כולסטרול גבוה, בעיות בלוטת התרים, מלות אוטואימוניות

עיסוי רפואי השפעה בריאותית

גוף האדם הוא שלם אחד עם מערכות רבות הקשורות ביניהן ומשפיעות אחת על השנייה. השפעה על מערכת אחת מעוררת תגובת שרשרת עם שינוים בתפקודי מערכות האחרות. וכתוצאה מכך, חלים בבריאות הגוף והנפש.

בעיות נפשיות

מתפתחות כתוצאה סטרס ממושך, היוצר עומס יתר על מערכת העצבים. לעתים קרובות אדם אינו מצליח להיפטר סטרס בעצמו. עיסוי רפואי המשתמש בשמנים אתריים בעלי תכונות מרגיעות עוזר לשחרר מצבי הלחץ הקשים ביותר.

 

המאפיין העיקרי של בעיות נפשיות הוא היעדר הורמון הנאה סרוטונין. עיסוי רפואי מקדם את שחרור הסרוטונין בגוף ועוזר למערכת ההורמונלית להתגבר על מתח נפשי, דיכאון וחרדה בדרך טבעית ללא תרופות.

עיסוי רפואי מעודד שחרור של סרוטונין מרגיע את מערכת העצבים וממריץ שרשרת של תגובות הורמונליות בגוף: משפר את חילוף החומרים, ניקוי רעלים וחיזוק הערכת החיסון.

תפקודי כל מערכות הגוף כרוכות זו בזו ומשפיעות אחת על שניה. שיפור זרימת הדם במהלך העיסוי מסייע לגוף לצאת ממצב של תקיעות תשישות ולהתאושש מדיכאון, חרדה ומתח נפשי

3 נעלמים המכריעים הצלחה בריפוי כל מחלה 
1. לפי הנועל של רפואה מערבית, המאבחנת מחלות על סמך בדיקות דם, אדם נחשב בריא כאשר כל ערכי בדיקת הדם נצמאים בתווח הנורמה וחולה כאשר הערכים חורגים מגבולות המותרים. 
ללא ידיעתנו, הגוף מחזיר את איזון הרכיבים בדם למצב תקין, אך שינוים קיצוניים מצרכים התמודדות חריגה כמו כאבים, חום, עליה בספירה לבנה, עליה ברמות הכולסטרול ועוד. 

 


לפיכך כל מחלה היא תגובה חריגה של מערכת החיסון הגורמים המסכנים את הבריאות ורווחת הגוף.

טיפול במחלה באמצעות תרופות שמבטלות את התגובה החיסונית של הגוף הוא חסר תועלת ופוגע במחסומי ההגנה של הגוף. הצלחת הטיפול מבוססת על אבחון הגורמים שהובילו לתגובה חריגה של מערכת החיסון ולסילוקם מהגוף.  כי אם לא יודעים במי נלחמים אי אפשר לנצח.

 

ריפוי מחלה בשיטה אלטרנטיבית של תמר, פועל בשני כיוונים הראשון: סילוק גורמים שהובילו לחריגת הערכים מגבולות הנורמה ועוררו תגובה חריגה של מערכת החיסון. שנית: סיוע למערכת החיסון בהתמודדות עם מזיקים שונים על ידי ניקוי רעלים ואיזון הורמונלי

Add your own content here. Click to edit.

תמר מטפלת אלטרנטיבית

הבריאות היא מתנה שאנו מקבלים בלידה, והיא תנאי לאיכות החיים ובסיס עליו אנו בונים את חיינו: התפתחות, למידה, משפחה, ילדים וקריירה. אבל מחלות וכאבים גוזלים את השמחה, פוגעים באיכות החיים ולרבים הופכים לנטל כבד.

לאורך כל ההיסטוריה, האנושות חיפשה תרופות פלא שיעזרו לה לשפר את החיים ולנצח כאבים ומחלות, למרות כל מאמצים והתפתחות המדע, השימוש בתרופות סינטטיות תמיד היה כרוך בנזקים נוספים לבריאות וככול שהמחלה חמורה יותר, כך הנזק מהתרופה קשה יותר.

למען האמת, תרופות פלאה קיימות מאז ומתמיד. הן נמצאות בטבע בהשיג ידינו ויוצרות איכות החיים ברמה אחרת. הם אינם משתנים עם הזמנים וחידושים מדעים. הן טבעיות יעילות, חינמיות ומרפאות מחלות בצורה מושלמת.

גדולי מהרופאים כמו רמב''ם, היפוקרטס ואביצנה ישמו סגולות הריפוי שלהם בהצלחה. מי שיודע להשתמש בסגולות הריפוי שלהן בצורה ממוקדת מצליח לרפא מחלות ולשים סוף לכאבים קל ומהר. אבל את הידע הזה לא מלמדים אפילו באוניברסיטה לרפואה.

תמר מטפלת ברפואה אלטרנטיבית נותנת לכם ידע ייחודי, שהוכיח את עצמו יותר מ20 שנה, הוביל לנס רפואי ותוצאות מצוינות ללא שימוש בתרופות, יוצר הגנה מושלמת בפני מחלות לאורך שנים ועזר בכל תחומי החיים.

מרגיע מתחים נפשיים 

טיפולים אלטרנטיביים מרגעים את מערכת העצבים, משחררים מתחים נפשיים. משפרים את עבודתה של מערכת ההורמונלית, משככים כאבים ומשפרים את ריפוי הגוף

התחל

מחזק את מערכת החיסון 

טיפולים אלטרנטיביים מחזקים את מערכת החיסון ונוגדים מחלות דלקתיות, כרוניות, סרטן, חיידקים וכו'

התחל

מאזן את מערכת ההורמונלית

טיפולים אלטרנטיביים מאזנים את המערכת ההורמונלית ומשפרים תפקודי כל מערכות הגוף, מקדמים ריפוי מחלות אוטואימוניות, כרוניות, משככים כאבים ומסיעים בהתמודדות עם לחץ נפשי, דיכאון, חרדות

לריפי מחלות

משפר חילוף החומרים 

טיפולים אלטרנטיביים משפרים את חילוף החומרים ומעודדים את חידוש התאים, משככים כאבים ומסיעים לרפא מחלות מטבוליות כמו סוכרת, בעיות בלוטת התריס, כולסטרול, דלקת מפרקים, לחץ דם ועוד

התחל

משכך כאבים

טיפולים אלטרנטיבי במגע מאזן את מערכת ההורמונלית ומעודד היווצרות משככי כאבים טבעיים. הם מתפזרים בצורה מיטבית בגוף במעלך הטיפול ומשככים כאבים. 

 תזונה נכונה

טיפול אלטרנטיבי תזונה לחולי סרטן סוכרת הורדת כולסטרול  כבד שומני חיידק הליקובקטר דלרת מפרקים מחלות עור

תזונה נכונה היא תחום ברפואה אלטרנטיבית העוסק בריפוי מחלות באמצעות תפריט דיאטה תזונתית. תזונה היא המקור היחיד המספק את הרכיבים החיוניים לחיי האדם ותפקוד מערכות כמו ויטמינים, מינרלים וחומצות אמינו ועוד. מחלות רבות מתפתחות אל רקה מחסור בוויטמינים ומינרלים כמו מחלות עור מחוסר צינק, אוסטאופורוזיס מבריחת סידן, אנמיה מחוסר ברזל ועוד. בפרשת רמדיה מ1990 מחוסר של B12 במזון תינוקות הוביל למוות של פעוטה. דיאטות תזונתיות עם תפריט מותאם אישית מונעות התפתחות מחלות רבות ומסייעת בשמירה על בריאותם והתפתחותם התקינה של הילדים, נשים בהריון ספורטאים ומבוגרים. בנוסף תזונת ספורט עוזרת לשפר הישגים ספורטיביים ושומרת על משקל גוף תקין.

מסאג עיסוי רפואי

טיפול אלטרנטיבי מסאג רפואי כירופרקתיקה אוסטאופתיה לחולי סרטן סוכרת הורדת כולסטרול  כבד שומני חיידק הליקובקטר דלרת מפרקים מחלות עור

עיסוי/מסאז רפואי הינו תחום ברפואה משלימה הנותן מענה כטיפול אלטרנטיבי השומר על בריאות הגוף והנפש ומסייע בהתמודדות לאחר ניתוחים, פציעות ספורט, שיכוך כאבים, עיסוי רפואי יעיל כפתרון טבעי  לבעיות עם מוגבלויות וחוסר תנועה, כמו כאבי מפרקים ולמחלות על רקע נפשי כמו דיכאון וחרדה. מסאג' רפואי עוזר לאיזון הורמונלי ומסייע לריפוי ושיכוך כאבים.

 צמחי מרפא

טיפול אלטרנטיבי צמחי מרפא ניקוי רעלים לחולי סרטן סוכרת הורדת כולסטרול  כבד שומני חיידק הליקובקטר דלרת מפרקים מחלות עורalternative-medicine-herbal-organic-capsule-drug-with-herbs-leaf-natural-supplements-healt

העולם המודרני עם אוויר מזוהם, מזון מלא בחומרי הדברה והורמונים וחוסר בפעילות גופנית, פוגעים בתהליך חילוף החומרים וגורם להצטברות של פסולת רעילה ברקמות הגוף. עודפי הפסולת הופכים למזון וסביבה ידידותית עבור חיידקים וירוסים ופטריות ומובילים להתפתחות מחלות כמו דלקות, מחלות עור, סרטן, חוסר איזון הורמונלי, מחלות אוטואימוניות, השמנה, בעיות בלוטת התריס ועוד. צמחי מרפא בעלי סגולות ריפוי רבות, מסייעים לגוף לנקות את הרעלים. מנקים את הכבד, הכליות והדם. צמחי מרפא מונעים התפתחות מחלות ומאיצים את תהליך הריפוי בצורה טבעית ללא תופעות לוואי.

פיזיותרפיה טיפולית

טיפול אלטרנטיבי בראש העין לחולי סרטן סוכרת הורדת כולסטרול  כבד שומני חיידק הליקובקטר דלרת מפרקים מחלות עור

פיזיותרפיה היא טיפול אלטרנטיבי המסייע להאיץ את תהליכי הריפוי בגוף באמצעות תנועה. פעילות גופנית מחזקת את שרירי הגוף, משפרת את זרימת הדם, משחררת הורמונים משככי כאבים המזרזים את תהליך חידוש התאים - דרך טבעית לשיכוך כאבים וריפוי הפצעים.
פיזיותרפיה מותאמת אישית מקלה על כאבי פרקים, כאבי גב עליון, גב תחתון, כאבי צוואר, ראש כתפיים, מונעת מחלות לב, מחלות מערכת העיכול, מורידה כולסטרול, לחץ דם ומאוד חשובה לחילוף החומרים וחיזוק מערכת החיסון.

bottom of page